Kas 14
Yukarıdaki videoda rasyonel sayılar konusuyla ilgili bir testten alınan soruları hocamız en iyi şekilde çözüyor ve sizlere faydalı olması amacıyla ekliyorum.Umarım başarılı olmanıza katkısı olur.Bu konuyla ilgili konu anlatımına da sitemizden ulaşabilirsiniz.

En Son Gelen Takipçilerimiz Ne Aramış ?:

 • 9 sınıf Rasyonel Sayılar Çözümlü Sorular
 • 9 sınıf matematik rasyonel sayılar çözümlü sorular
 • rasyonel sayılar çözümlü sorular 9 sınıf
 • 9 sınıf rasyonel sayılarla ilgili çözümlü sorular
 • rasyonel sayılarla ilgili çözümlü sorular 9 sınıf
 • rasyonel sayılar 9 sınıf çözümlü sorular

Sizin İçin Seçtiklerimiz

Konu Açıklaması:9.sınıf Rasyonel Sayılar Çözümlü Sorular konusu özetleri,video ekol hoca anlatım,ders notları,9.sınıf 10.sınıf 11.sınıf 12.sınıf,örnek çözümleri,soru örnekleri,çözümlü sorular,9.sınıf Rasyonel Sayılar Çözümlü Sorular video,yazılı anlatım,slayt,yazılı soruları,lise 1 2 3,ortaokul 6.sınıf 7.sınıf 8.sınıf,video izle,online ders anlatım,test,soru çözümleri,lys,ygs,kpss,detay hoca

Matematik Dersiyle ilgili videolu anlatımların yer aldığı sitemize hoşgeldiniz.Şu anda 9.sınıf Rasyonel Sayılar Çözümlü Sorularnı görüntülemektesiniz ve eğer videoda sorun fark ettiyseniz hemen alttaki yorum bölümünden sorununuzu belirterek düzeltilmesini sağlayabilirsiniz.Ayrıca konu ile ilgili olumlu olumsuz görüşlerinizi de yine yorum bölümümüzden bizler ve diğer takipçilerimizle paylaşabilirsiniz.

etiketler: ,


7 Yorum Bulunuyor “9.sınıf Rasyonel Sayılar Çözümlü Sorular”

 1. 1. admin Demis ki:

  Benzer konularda ikinci sırada yer alan bölümde bu konuyla ilgili anlatım yer alıyor arkadaşlar tıklayıp onu da seyredebilirsiniz.

 2. 2. Eren Demis ki:

  0 pozitif kabul edilir bu yüzden 1. sorunun cevabı 4 olmalı

 3. 3. görkem Demis ki:

  Sayılar pozitif olabilir O bir harf

 4. 4. Dilara Demis ki:

  bu sorunun çok benzeri 2006 lgs sınavında çıkmıştı. Orada da video çözümdeki gibi çözülmüştü. Lütfen yanlış bilgilendirme yapmayalım.

 5. 5. öss birincisi Demis ki:

  O harfi pozitif degerler de alabilen bir değişken değil mi? cevap 4O^2 olacak

 6. 6. Sercan Demis ki:

  çok güzelll mutluymm buray buduğumda çok mutlyummm

 7. 7. keshaa Demis ki:

  Sayfanızı hiç beğenmedim biraz daha içerikli olmalıydı genede tesekurler

Yorum Yaz

Sitemiz matematik dersinde eksiklerinizi gidermeniz ve sınavlarınıza daha motivasyonlu hazırlanmanız için açılmış bir video anlatım sitesidir.Videolarımız tarafımızdan denenmiş olup hepsi çalışıyor durumdadır.Eğer bir sorun ile karşılaşırsanız bizlere konu anlatımı yorum bölümünden iletip sorunun giderilmesine katkıda bulunabilirsiniz.